Hvem er skolevejledere på grundskolerne i Køge Kommune

Skole Skolevejleder Mobil.nr. E-mail
Asgård Skole Pernille Eltorp 2037 9532 pernille.eltorp@koege.dk 
Borup Skole Mikkel Mortensen 21245 2503 mikkel.mortensen@koege.dk
Ejby Skole Mikkel Mortensen 21245 2503 mikkel.mortensen@koege.dk
Ellebækskolen i Gørslev Rikke Gram 2055 4176 rikke.gram@koege.dk
Ellebækskolen på Hastrupskolen Nanna Fogtmann 2124 2376 nanna.fogtmann@koege.dk
Ellemarkskolen Kirsten Rubæk-Olsen 2879 2617 kirsten.r.olsen@koege.dk
Fremtidslinjen 10. kl. Anette Håkonsen 2879 2763 anette.haakonsen@koege.dk
Hastrupskolen Nanna Fogtmann 2124 2376 nanna.fogtmann@koege.dk 
Herfølge Skole Pernille Eltorp 3037 9532 pernille.eltorp@koege.dk 
Holmebækskolen / Holmehus spec. Anette Håkonsen 2879 2763 anette.haakonsen@koege.dk
Højelse Skole Anette Håkonsen 2879 2763 anette.haakonsen@koege.dk
Kirstinedalsskolen Rikke Gram 2055 4176 rikke.gram@koege.dk 
Sct. Nicolai Skole Rikke Gram 2055 4176 rikke.gram@koege.dk 
Slimminge Skole- og Behandlingshjem Anette Håkonsen 2879 2763 anette.haakonsen@koege.dk
Skovboskolen Kirsten Rubæk-Olsen 2879 2617 kirsten.r.olsen@koege.dk
Specialklassen Ellemarkskolen Kirsten Rubæk-Olsen 2879 2617 kirsten.r.olsen@koege.dk
Sønder Skole Mikkel Mortensen 21245 2503 mikkel.mortensen@koege.dk
Ungeklassen Pernille Eltorp 3037 9532 pernille.eltorp@koege.dk
Vemmedrupskolen Anne Vibe Andreasen 3031 1879 anne.vibe.andreasen@koege.dk
10. klasse Campus Køge Nanna Fogtmann 2124 2376 nanna.fogtmann@koege.dk
Henriette Schunck 2879 2142 henriette.schunck@koege.dk
Privatskole Skolevejleder Mobil.nr. E-mail
Billesborgskolen Henriette Schunck 2879 2142 henriette.schunck@koege.dk
Borup Privatskole Rikke Gram 2055 4176 rikke.gram@koege.dk
Herfølge Privatskole Anette Håkonsen 2879 2763 anette.haakonsen@koege.dk
Køge Lille Skole Pernille Eltorp 3037 9532 pernille.eltorp@koege.dk
Køge Private Realskole Henriette Schunck 2879 2142 henriette.schunck@koege.dk

 

Skolevejledere i UUV Køge

Anette Håkonsen
Skolevejleder
Mobil: 28 79 27 63
Anne Vibe Andreasen
Afdelingsleder / Vejleder

Mobil: 28 79 27 64

Henriette Schunck
Skolevejleder

Mobil: 28 79 21 42

Kirsten Rubæk-Olsen
Skolevejleder
Mobil: 28 79 26 17
Mikkel Mortensen
Skolevejleder
Mobil: 21 45 25 03
Nanna Fogtmann
Skolevejleder
Mobil: 21 24 23 76
Pernille Eltorp
Skolevejleder
Mobil: 20 37 95 32
Rikke Götz Gram
Skolevejleder
Mobil: 20 55 41 76
Scroll to top